• طراحی سه بعدی از کانکس مدیریتی

  طراحی سه بعدی از کانکس مدیریتی

 • بناگر طراح وسازنده کانکس های پیش ساخته

  بناگر طراح وسازنده کانکس های پیش ساخته

 • کمپ های چندقلو

  ما آنچه را که دلخواه مشتری است میسازیم- کمپ های چندقلو

 • ویلای پیش ساخته نشتارود

  ویلای پیش ساخته نشتارود - خانم دکتر صالحی

 • خرید و فروش کانکس در ایران

  مبتکر اولین فروشگاه آنلاین جهت خرید و فروش کانکس در ایران

 • برترین تولید کننده کانکس در کشور

  برترین تولید کننده کانکس در کشور

 • تنوع در محصولات بناگر

  تنوع در محصولات بناگر

 • شرکت بناگر متناسب با پلان درخواستی مشتری اقدام به تولید محصولات می نماید.

  متناسب با آنچه شما خواسته اید

خرید و فروش کانکس

شبکه های اجتماعی

تلفن های ویژه

43078000 

88995523-5

0912 48 48 0 48

جهت ارتباط با داخلی های :

 فروش(خانم صفایی )- 222 

فروش(خانم محمدی )- 111

 فنی مهندسی(آقای  احمدی )- 200

روابط عمومی (خانم درستکار)- 350

واحد مالی ( خانم شجاعی)- 300

 تدارکات (محمد آبائی )- 450  

ارسال فاکس اتوماتیک- 110

 

خرید و فروش کانکس دست دوم

خرید و فروش کانکس

خانه > مقالات > مقالات کانکس > کیوسک نگهبانی چیست؟

کیوسک نگهبانی چیست؟

کیوسک نگهبانی یا به عبارت دیگر حراستی اتاق های از پیش ساخته ای است که  در قسمت ورودی یا اطراف شرکت ها، کارخانجات، پارکینگ ها، ویلاها، ادارات و سازمان ها، پارک ها، معابر و محله ها قرار می گیرد. این سازة از پیش ساخته شده، محل قرارگیری فرد یا افراد نگهبانی است. کیوسک نگهبانی در کوتاه ترین زمان ساخته می شود پس بهترین انتخاب برای نگهبانی از مکان های نیمه ساخته است. پرکاربرد ترین آن ها سازه ای با ابعاد 2در2 است. اما اگر گروه حراستی از افراد زیادی تشکیل شده باشد کیوسک نگهبانی در ابعاد بزرگ تر ساخته خواهد شد.

انواع کیوسک نگهبانی چیست و کاربرد آن ها چیست؟

کیوسک های نگهبانی مدل های مختلفی دارد از جمله صفحات پانل، ساندویچی، سبک، سنگین، کامپوزیت، سایدینگ، منحنی، فانتزی، لوکس، دکوراتیو و ... در ادامة این مقاله به کاربرد چند مدل از آن ها خواهیم پرداخت.

کیوسک های نگهبانی سبک معمولا، در کنار ساختمان های نیمه کاره دیده می شود. این نوع کیوسک نگهبانی با توجه به مصالحی که در آن به کار رفته وزن کمتری دارد و در نتیجه هذینة کمتری به دنبال خواهد داشت. کیوسک های نگهبانی سنگین، به کیوسک های کارگاهی ای گفته می شود که شما قصد دارید آن ها را در بلند مدت نگهداری کنید. این نوع کیوسک به این نام معروف است چرا که در ساخت این نوع کیوسک نگهبانی از آهن آلات سنگین استفاده می شود. کیوسک های نگهبانی لوکس، کیوسک است که به خاطر ظاهر زیبا و تجملی اش در در فضاهای لاکچری، مثل ورودی و خروج هتل های مجلل و ورودی های ساختمان قرار داده می شود.

مراحل ساخت کیوسک نگهبانی کدام است؟

برای ساخت کیوسک نگهبانی ، فرد سازنده فاکتور های زیادی را در نظر می گیرد. اولین فاکتور ابعاد کیوسک است. کوچک ترین نوع کیوسک نگهبانی در ابعاد 2 در 2 است. نوعی دیگر از کیوسک ها نیز هستند که 6 و8  ضلع دارند. کیوسک های نگهبانی با ابعاد بیشتر، برای گروه نگهبانی در نظر گرفته شده است اگرچه به شرایط محل استقرار کیوسک نگهبانی هم بستگی دارد. دومین فاکتور در ساخت کیوسک نگهبانی، جنس آن است. اگر جنسی که کیوسک نگهبانی از آن ساخته شده را در نظر بگیریم، کیوسک های نگهبانی به انواع کیوسک ساخته شده از پانل، سایدینگ، فایبرگلاس و ورق گالوانیزه تقسیم خواهد شد. سازندگان کیوسک نگهبانی، نه تنها از از مواد و مصالحی استفاده می کنند که از دوام بالایی برخوردار است بلکه مشتری پسند نیز است. انواع خاصی از کیوسک های نگهبانی نیز هستند مانند کیوسک های دکوراتیو و کیوسک نگهبانی پلیس. این نکته را نباید از یاد برد که کیوسک نگهبانی باید با محل استقرار کیوسک مطابقت داشته باشد؛ برای مثال کیوسک نگهبانی داخل فضای شهری با کیوسک نگهبانی در فضای پارک متفاوت خواهد بود.

اتاقک نگهبانی باید دیدی 360 درجه داشته باشد تا چیزی از دید نگهبان دور نماند برای همان در هر چهار طرف کیوسک باید پنجره نصب شود تا نگهبان به اطراف تسلط داشته باشد. برای امنیت بیشتر نگهبان، تمامی پنجره های کیوسک نگهبانی باید حفاظ داشته باشد.

 

تجهیزات کیوسک نگهبانی چیست؟

 بسیاری از مواقع، نگهبان یا نگهبانان تمام روز را در کیوسک نگهبانی می گذرانند پس باید داخل کیوسک نگهبانی طوری طراحی شود که نیازهای ابتدایی فرد تا حدی تامین شود. تجهیزات و امکانات ساخته شده در کیوسک ها بستگی به فضای کیوسک نگهبانی دارد یعنی اگر فضای کیوسک به اندازة کافی باشد می توان به آن، امکاناتی مانند سرویس بهداشتی، آبدارخانه، آشپزخانة ساده یا یک فضا برای آبگرمکن مصرفی و فضایی برای استراحت اضافه کرد تا  رفاهی نسبی برای کارگر یا کارگران فراهم آورد تا بتوانند  وظیفة شان را به نحو احسن انجام دهند. یکی دیگر از تجهیزات کیوسک نگهبانی کولر گازی است که گرمایش و سرمایش را در فصل های مختلف به خوبی تامین می کند. 

مقاومت کیوسک نگهبانی در برابر حوادث چقدر است؟

به طور کلی کیوسک های نگهبانی در برابر زلزله و سایر حوادث طبیعی مقاوم است چرا که کیوسک نگهبانی، برخلاف سایر سازه های از پیش ساخته شده زیر نظر مهندسین با استاندارد های ساختمان سازی ساخته می شود. نوعی خاصی از کیوسک های نگهبانی که با بتن ساخته شده است بسیار مقاومت بالایی در برابر حوادث دارد. این نوع از کیوسک نگهبانی، به دلیل آن که کف و بدنه اش از بتن است علاوه بر آن که در برابر هرگونه حادثه ای مقاوم است؛ در برابر اتفاقاتی مانند: باران، تحریق، پوسیدگی و ... نیز مقاوم است و محیط امنی را برای نگهبان یا گروه نگهبانی به وجود می آورد.  

 

بیشتر بخوانیم : کانکس مسکونی چیست؟

قیمت کیوسک نگهبانی

قیمت کیوسک نگهبانی به عوامل زیادی بستگی خواهد داشت. عواملی مانند هذینة ساخت و لوازم مصرفی در قیمت کیوسک تاثیر دارد. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت کیوسک نگهبانی، امکانات رفاهی به کار رفته در کیوسک است که اگر تولید و طراحی شود در قیمت پایانی تاثیر زیاد و قابل توجهی خواهد بود. کیوسک ها در طرح ها و ابعاد متفاوتی تولید می شوند همین ابعاد و مدل های مختلف در هذینه تاثیر می گذارد. هذینة حمل کیوسک را نباید از یاد برد هر چند که حمل کیوسک ها با استفاده از یک چرثقیل کوچک انجام می شود اما این حمل و تخلیه هذینه ای به همراه خواهد داست البته نوعی از کیوسک ها نیز هستند که در محل ساخته شده و در محل  نصب می شود و به مشتری تحویل داده می شود. تمامی اطلاعات فوق دربارة کیوسک نگهبانی نو بوده است. کیوسک های نگهبانی دست دوم نیز هم وجود دارد که در پایان عملیات ساختمانی یا پروژه های نیمه ساخته به فروش گذاشته می شود. به طبع این کویسک های نگهبانی قیمت کمتری خواهد داست البته که تعداد این کیوسک ها بسیار کم بوده و برای خرید آن ها باید بسیار جستجو کنید.

  تیم پیشتیبانی ما در مجموعة کانکس کاروان، به عنوان یک واحد پیشرو در صنعت ساختمان های پیش ساخته ،با تمام توان و قدرت کنار شما خواهد بود تا با راهنمایی و مشاوره های لحظه به لحظه شان بهترین خدمت رسانی را در کم ترین زمان و با بالاترین کیفیت به شما عزیزان عرضه کند و به هدف همیشگی اش که جلب رضایت مشتری برسد.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
طراحی سایت با مهریاسان